Internship of the Day – 10 May 2023 – Intern – Sanofi

Internships by PINTERN

The team of Pintern Pakistan is providing new internship opportunities to students, who are at the initial stages of their professional career, and looking for their paid/non-paid job internship. The internships are of all kinds, including Business, Engineering, Medical, Law, Designing, Management, Trainings. These internships can either be remote or office based, depending upon the client.

Sanofi

Internship – Sanofi

Job Title: Summer Internship

Location:

 Luleburgaz, Kırklareli, Turkey 

About the job

İş Tanımı

  • Bağlı bulunduğu birimlerde ki iş süreçlerini takip etmek
  • İlgili fonksiyonların çalışmaları kapsamında yürütülen projeleri araştırmak ve süreçlere uygulanmasını sağlamak

Genel Nitelikler

  • Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan
  • Lisans 3. veya 4. sınıf öğrencisi
  • İyi derecede İngilizce bilen
  • İlaç sektöründe kariyer hedefi olan
  • Etkili iletişim kuran ve ekip çalışmasına yatkın
  • Tercihen MS Office programlarını etkin kullanabilen

Sanofi Hakkında

Hayat bir sağlık yolculuğu… İnişleri, çıkışları ve kendi zorlukları var. Bunlar küçük, büyük, ömür boyu ya da geçici olabilir. Yediden yetmişe herkes, nerede olursa olsun, sağlık konusunda farklı ihtiyaçlara sahip. Biz Sanofi olarak, insan hayatına güç katmaya adanmış, küresel bir biyoteknolojik ilaç şirket olarak aşılarla hastalıkları önler, sağlık sorunları için yenilikçi tedaviler sunar, nadir hastalıklarla mücadele edenlerin de, kronik rahatsızlıkları olan milyonlarca insanın da yanında yer alırız.

Dünyada 100 ülkede, 100 bini aşan çalışanımızla bilimsel yenilikleri tedavi çözümlerine dönüştürmek ve sağlığa erişimi geliştirmek için çalışırız.

Sanofi’de biz, sadece ihtiyacı olanların değil, herkesin sağlık yolculuğunda yanlarında yer alıyoruz. Sağlık konusunda zorluklarla karşılaşanlara destek olmayı, onları korumayı ve böylelikle yaşamları boyunca dolu dolu ve sağlıklı bir hayat yaşamalarına yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Türkiye’nin en büyük ilaç şirketlerinden biri olan ve 60 yılı aşkın süredir halk sağlığı için çalışan Sanofi Türkiye’de ise 1.800’ü aşkın çalışanımızla yerel ekonomiye ve kalkınmaya katma değer sağlayarak yenilikçi tedavi çözümleri, biyoteknolojik ilaçlar, aşılar ve tüketici sağlığı ürünleri ile geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Sanofi Türkiye olarak 16 ana tedavi alanında yaklaşık 275 farklı formda ürünle sağlık çözümleri sunuyoruz. Lüleburgaz Üretim Merkezimiz Türkiye’de ilaç üretim tesisleri arasında lider konumda, dünyada ise ilk üç Sanofi üretim merkezi arasında yer alıyor. 50 futbol sahası büyüklüğündeki tesiste en son yeniliklerle birlikte dünya sağlık standartlarına uygun, en yüksek kalitede ve birçok farklı formda ilaç üretimi ve Ar-Ge çalışmaları yapılıyor.

Çalışanlarımızın yaşam yolculuklarına ilham veren, tutkuyla iş birlikleri kurabildikleri ve yaşamları iyileştirmelerine destek olan bir çalışma ortamı sağlıyoruz.

BU BİZİM SANOFI’MİZ. SEN DE KEŞFET.

Sanofi’de biz, kapsayıcı çeşitliliği çalışmalarımızın ve kurumsal değerlerimizin temeli olarak konumlandırıyoruz. Çeşitliliğin getirdiği zenginliği tanıyarak kapsayıcı bir yaklaşımı benimsememiz gerektiğine ve insanların hayatlarına güç katmak için farklılıklardan beslenen bir çalışma ortamına sahip olmamız gerektiğine inanıyoruz. Kişilerin deneyim ve sosyal çevrelerindeki çeşitliliğe saygı duyuyor ve bunu kutluyoruz, herkes için eşit fırsatlar sunuyoruz.

Sen de aramıza katıl ve Sanofi’yi keşfet!

At Sanofi diversity and inclusion is foundational to how we operate and embedded in our Core Values. We recognize to truly tap into the richness diversity brings we must lead with inclusion and have a workplace where those differences can thrive and be leveraged to empower the lives of our colleagues, patients and customers. We respect and celebrate the diversity of our people, their backgrounds and experiences and provide equal opportunity for all.

To Apply, click on the button at the bottom.

Sanofi

To place your company’s internship post at reasonable rate, contact us on Whatsapp 00923355088550. You can also connect with us to promote your content as we have more than 100 of Whatsapp groups. As we are committing to making One group per University throughout Pakistan.

To visit our home page, click here

Follow us on our Social media channels : Facebook, Twitter, Youtube, Instagram, and LinkedIn.

—————————-

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *